Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OFERTA

STWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ KOSMETYKÓW W 4 KROKACH

Oferta Your Barber Brand to sposób na stworzenie własnej marki kosmetyków - bez zbędnych formalności, drogich badań oraz poważnych inwestycji finansowych z Twojej strony. Decydując się na ofertę Your Barber Brand, wybierasz produkty z gotowej bazy sprawdzonych i skrupulatnie wyselekcjonowanych receptur, przygotowanych i przebadanych przez naszych specjalistów. Kosmetyki z Twoją etykietą trafiają do Ciebie gotowe do sprzedaży. To doskonałe rozwiązanie dla salonów fryzjerskich i barber shopów, drogerii oraz sieci handlowych, które chcą zwiększyć sprzedaż oferując wysokiej jakości kosmetyki. 

JAK TO DZIAŁA?

KROK 1:
ZAMÓW PRÓBKI KOSMETYKÓW

Zamów jeden z interesujących Cię zestawów próbek produktów z oferty Your Barber Brand. Dzięki temu będziesz mógł przetestować kosmetyki przed podjęciem decyzji o współpracy.

kosmetyki

KROK 2:
WYBIERZ PRODUKTY

Gdy zdecydujesz się, które produkty chcesz umieścić w ofercie swojej marki, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie dokładny cennik oraz wstępny terminem realizacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań nasi specjaliści są do twojej dyspozycji!

KROK 3:
ZAAKCEPTUJ ETYKIETY

Na podstawie przesłanych przez Ciebie sugestii oraz materiałów, nasz zespół graficzny przygotuje projekt etykiet na opakowania Twoich kosmetyków. Projekt trafi do Ciebie możliwie szybko, w celu ostatecznej akceptacji. Możesz również przesłać nam własny projekt - dostarczymy Ci pełną specyfikację oraz wytyczne niezbędne do poprawnego przygotowania etykiet.

kosmetyki

KROK 4:
ODBIERZ SWOJE PRODUKTY

Gotowe produkty dostarczymy za pośrednictwem kuriera wprost do Twoich rąk! Od tego momentu, bez żadnych ograniczeń, możesz oferować klientom swoje wyjątkowe kosmetyki!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest minimalna ilość produktów, którą muszę zamówić?

W ofercie Your Barber Brand minimalne zamówienie to 100 szt. danego produktu. To niewielka ilość, która pozwoli bez ryzyka wystartować ze sprzedażą własnych kosmetyków.

Czy przygotujecie dla mnie projekt etykiety?

Tak. Jeśli nie znasz się na projektowaniu graficznym, przygotujemy etykiety do Twoich produktów. W celu ustalenia szczegółów, skontaktuje się z Tobą nasz dział graficzny.

Czy mogę dostarczyć swój projekt etykiety?

Jak najbardziej! Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnych wytycznych do przygotowania etykiet. Przesłany przez Ciebie projekt zostanie zweryfikowany przez naszych grafików.

Czy mogę wybrać zapach dla swoich produktów spoza puli próbek?

Niestety nie. Oferta dotyczy wyselekcjonowanej przez nas palety kompozycji zapachowych.

Czy wasze kosmetyki są testowane na zwierzętach?

Nie. Zgodnie z obowiązującymi w UE przepisami, żaden z produkowanych przez nas kosmetyków nie jest testowany na zwierzętach.

pixel